Grant Thornton'da öğrenme ve gelişim fırsatları

Gelişiminizi Sağlamak

Grant Thornton'da öğrenme ve gelişim fırsatlarının her gün en iyi performansı göstermenizi sağladığına inanıyoruz ve en iyi performans müşterilerimize en iyi hizmeti vermek demektir.

Tüm hizmet birimleri ve bölümlerde çalışanlarımızın potansiyellerine tam olarak ulaşmalarına yardımcı oluyoruz.

Kurum İçi Eğitim ve Gelişim Programı

Kurum içi eğitim programı, gerek kurum içi, gerekse kurum dışı eğitmenlerce yürütülmekte olup, kariyerinizin tüm aşamalarında ihtiyaç duyacağınız öğrenme ve gelişim fırsatlarını sunmaktadır. Teknik ve mesleki becerilerinizin gelişiminde doğru dengeyi sağlamanıza ve böylelikle hizmet alanınız hakkında daha fazla bilgi edinirken müşterilerimize de daha iyi hizmet verebilmenize yardımcı olmak hedefimizdir.

Mesleki Yetkinliğe Destek

Kariyeriniz açısından mesleki yetkinliğin önemine inanıyoruz. Bir yandan da tam zamanlı çalışmayla eğitimi birlikte yürütmenin ne kadar güç olabileceğinin farkındayız. Dolayısıyla çalışanlarımıza mesleki yetkinliklerini kazanma çabalarında kapsamlı bir destek sunuyoruz.

Sınırlarımızı Zorlamak

Grant Thornton'da işimizi yaparken fark yaratmak kültürümüzün önemli bir parçasıdır. Tüm çalışanlarımızın mevcut durumun sunduğu sınırları zorlamasını ve firmamızda etkilerini göstermesini istiyoruz. Kendinizi gerçekten zorladığınızda ve konfor alanlarınızın dışına çıkmaktan korkmadığınızda çok değerli yeni beceriler edinebileceğinizi ve müşterilerimize daha da fazlasını sunabileceğinize inanıyoruz.

Çalışanlarımızı, şirketimizde kaç yıldır çalıştıklarından ziyade yetenekleri ekseninde değerlendiririz. Şirketimizde, kariyerinizde ilerleyişiniz liyakata dayanmakta ve çalışmalarınızdaki kararlılığınızı, başarıya ulaşma isteğinizi ve elde ettiğiniz sonuçları yansıtmaktadır.

Grant Thornton’un faaliyetlerinin şekli ve büyüklüğü kariyerinizde hareketlilik için çok sayıda seçeneğiniz olduğu anlamına da gelmektedir. Yeni bir meydan okuma, irdeleyecek yeni bir sektör, çalışacak yeni bir müşteri grubu, ya da öğrenecek yeni bir hizmet alanı arayışındaysanız her daim desteğimizi arkanızda hissedecek ve fırsatı yakaladığımızda önünüzü açmaktan çekinmediğimizi göreceksiniz. Yeni alanlara girmekle meslekteki uzmanlığınızı ve bağlantılarınızı güçlendirebilir ve diğer ekipler için de yeni perspektifler sunabilirsiniz.