article banner

Danışmanlık Hizmetleri

Hizmet Kapsamı

Danışmanlık Hizmetleri Başkanı

aykut.halit@tr.gt.com

Aykut Halit

Danışmanlık Hizmetleri

Grant Thornton Türkiye olarak Yönetim Danışmanlığı hizmetimizle işletmelerin etkinliklerinin geliştirilmesine, stratejilerin belirlenmesine yardımcı oluyoruz.

Dünya hızla değişirken, değişimi yaşamak ve uyum sağlamak herkes için bir zorunluluk haline geliyor. Değişimden daha önemlisi ise değişimin doğru bir şekilde yönetilebilmesi olarak ön plana çıkıyor. Özellikle şirketlerin ve kurumların değişim süreçlerini doğru yönetebilmeleri güçlenmelerini, rekabetçiliklerini ve sürekliliklerini sağlayacaktır. Rekabet dinamiklerinin hızlı değişimi bunu zorunlu kılmaktadır.

Büyüme ve Değer Odaklı Yönetim Danışmanlığı…

Grant Thornton Türkiye olarak Yönetim Danışmanlığı hizmetimizle işletmelerin etkinliklerinin geliştirilmesine, stratejilerinin belirlenmesine ve inisiyatiflerin uygulanmasına destek oluyor ve işletmeleri yönlendiriyoruz. İşletmelere sunduğumuz çözümlerimiz,  büyüme ve değer odaklıdır. Büyümenin sürdürülebilirliği, gerekli altyapının oluşturulması ve büyüme önündeki engellerin kaldırılmasına yönelik olarak değer yaratan hizmetler sunuyoruz.

Fırsatların belirlenmesi, büyüme stratejilerinin uygulanması, risklerin yönetilmesi, performansın geliştirilmesi ve teknolojiler yardımıyla rekabetçiliğin geliştirilmesi önem verdiğimiz alanlar olarak ön plana çıkmaktadır.