Danışmanlık Hizmetleri

Grant Thornton Türkiye olarak Yönetim Danışmanlığı hizmetimizle işletmelerin etkinliklerinin geliştirilmesine, stratejilerin belirlenmesine yardımcı oluyoruz.

Dünya hızla değişirken, değişimi yaşamak ve uyum sağlamak herkes için bir zorunluluk haline geliyor. Değişimden daha önemlisi ise değişimin doğru bir şekilde yönetilebilmesi olarak ön plana çıkıyor. Özellikle şirketlerin ve kurumların değişim süreçlerini doğru yönetebilmeleri güçlenmelerini, rekabetçiliklerini ve sürekliliklerini sağlayacaktır. Rekabet dinamiklerinin hızlı değişimi bunu zorunlu kılmaktadır.

Büyüme ve Değer Odaklı Yönetim Danışmanlığı…

Grant Thornton Türkiye olarak Yönetim Danışmanlığı hizmetimizle işletmelerin etkinliklerinin geliştirilmesine, stratejilerinin belirlenmesine ve inisiyatiflerin uygulanmasına destek oluyor ve işletmeleri yönlendiriyoruz. İşletmelere sunduğumuz çözümlerimiz,  büyüme ve değer odaklıdır. Büyümenin sürdürülebilirliği, gerekli altyapının oluşturulması ve büyüme önündeki engellerin kaldırılmasına yönelik olarak değer yaratan hizmetler sunuyoruz.

Fırsatların belirlenmesi, büyüme stratejilerinin uygulanması, risklerin yönetilmesi, performansın geliştirilmesi ve teknolojiler yardımıyla rekabetçiliğin geliştirilmesi önem verdiğimiz alanlar olarak ön plana çıkmaktadır.

Diğer Hizmetlerimiz

Risk Yönetimi Hizmetleri

Risk Yönetimi Hizmetleri

Suistimal İnceleme, Önleme, Hassasiyet, Ticari Uyuşmazlık ve Uyum Hizmetleri

İç Denetim, İç Kontroller ve Suistimal Risk yönetiminin aktif uygulanmasının ve iç kontrol süreçlerinin sıkı takip edilmesinin olası suistimal kayıpları önündeki en önemli koruyucu kalkan olduğuna inanıyoruz.

TURQUALITY® ve Yönetim Danışmanlığı Hizmetleri

Turquality® ve Yönetim danışmanlığı hizmetimiz ile büyüme odaklı bir yaklaşımla geleceğinizi şekillendirecek, rekabette öne çıkmanızı sağlayacak fırsatlar yaratıyoruz.

Stratejik Yönetim, Strateji Geliştirme ve Stratejik Planlama

İyi tanımlanmış bir stratejik plan olmadan işletme yönetimi yapmak, harita ya da gidilecek hedef belli olmadan yolculuğa çıkmaya benzer.

Dijital Strateji ve Dijital Dönüşüm Süreci

Dijitalleşme, bir iş modelini değiştirmek ve yeni gelir ve değer üretme fırsatları sağlamak için dijital teknolojilerin kullanılmasıdır. Dünyamız her zamankinden daha fazla bağlantılı hale geliyor. Milyarlarca akıllı cihaz ve makine, gerçek ve sanal dünyalar arasında bir köprü oluşturarak her geçen gün daha çok miktarda veri üretiyor.

Performans İyileştirme ve Değişim Yönetimi

Alanında deneyim ve uzmanlık sahibi danışmanlarımız, benimseme hızını arttıran, riski azaltan ve başarıyı teşvik etmek için performansı yönlendiren insan merkezli, organizasyonel bir değişim yönetimi yaklaşımını başarıyla sunuyor.

Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi

Tercih edilen bir işveren olmanız ve günümüz iş dünyasındaki zorlukları aşmanız için yetenek ve performans yönetimi, liderlik, organizasyon ve insan kaynağının yeniden yapılandırılması alanlarında işveren ve çalışan odaklı çözümlere imza atıyoruz.

Değer Odaklı Tedarik Zinciri Yönetimi

Değer Odaklı Tedarik Zinciri Yönetimi

Şirketlerde Kurumsal ve Yapısal Dönüşüm

Şirketlerde Kurumsal ve Yapısal Dönüşüm

Marka Stratejisi Geliştirme, Uluslararası Pazarlama Yönetimi ve Stratejisi

Marka Stratejisi Geliştirme, Uluslararası Pazarlama Yönetimi ve Stratejisi

İş Süreçleri Analizi ve Yapılandırma

İş Süreçleri Analizi ve Yapılandırma

Ar-Ge/Tasarım Merkezi Kurulumu Danışmanlığı

Ar-Ge/Tasarım Merkezi Kurulumu Danışmanlığı

Makro Ekonomik Analiz Danışmanlığı

Makro Ekonomik Analiz Danışmanlığı

Kamu Politikaları Danışmanlığı

Kamu Politikaları Danışmanlığı

Birleşme ve Satın Alma Hizmetleri

Birleşme ve Satın Alma Hizmetleri

Kurumsal Finansman Hizmetleri

Kurumsal Finansman Hizmetleri

Robotik Süreç Otomasyonu

Otomasyon yolculuğu şimdiden uzun ve zorlu bir yol kat etti ve Robotic Process Automation (RPA) da bu yolculuğun önemli adımlarından biri haline geldi. Makine öğrenmesi ve yapay zekâ ile birlikte bilişsel otomasyon bizleri çok daha ileri noktalara taşıyacaktır.

Değerleme ve Due Diligence Hizmetleri

Şirketlerin finansal gücü ve marka değeri, yeni yatırım kararları alınmasında kullanılan önemli ölçütlerdir. Değerleme ve Due Diligence incelemesi ile hizmet veriyoruz.