Birlikte Daha İleriye

Grant Thornton Farkı

Grant Thornton'da bizler, son derece rekabetçi bir global ortamda, kârlı büyüme hedefleyen tüm kurumlar için en önemli kaynağın insan gücü olduğuna inanıyoruz.

Bu bağlamda, çalışanlarımıza uluslararası deneyimler, sürekli eğitim ve yaşam boyu mesleki gelişim olanakları sunarken elde ettikleri başarıları da takdir ve memnuniyetle karşılıyoruz.

Kariyerinizde bulunduğunuz noktada her geçen gün gelişip ilerlemenize yardımcı oluyoruz.

Gelişim potansiyelinizin önünü açmak, bir yandan global yapılanmamız genelinde müşteriler için değer yaratırken bir yandan da kariyerinizi geliştirmeniz için fırsat sağlamak en büyük önceliğimiz.

Grant Thornton neden çalışmak için ideal bir yer?

Grant Thornton'da gerçek anlamda fark yaratmak isteyen çalışanlarımızın önünü açıyoruz. Çalışanlarımız, müşterilerimiz için değer yaratmakta, firmamızın kültürüne ve geleceğine etki etmektedir. Çalışanlarımızın sesinin duyulmasını ve yaptıkları her şeyde kaliteli sonuçlara ulaşmanın verdiği memnuniyeti yaşamalarını istiyoruz. Çalışan memnuniyet anketimiz PeopleVoice aracılığıyla çalışanlarımızdan feedback alıyor ve talepleri gerçekleştirmeye yönelik adımlar atıyoruz.  

Kurum kültürümüz

Çalışanlarımızın kurumumuza getirdiği deneyim ve perspektifin geniş kapsamı, özellikle de tutku ve yaratıcılıkları bizi memnun ediyor. Birbirimizden çok şey öğreniyor ve akabinde müşterilerimize gerçek anlamda sıra dışı çözümler sunmak için yoğun bir iş birliği içinde çalışıyoruz.

Başarıya odaklanan ve çalışanlarımızın önünü açan bir ortam yaratarak size pozisyonunuzdan ya da deneyim düzeyinizden bağımsız olarak gündelik çalışmalarınızda fark yaratabilmenizi sağlayacak araçlar sunabiliyoruz. Kariyerinizin her aşamasında tutku, heves ve fikirlerle katkıda bulunmanızı teşvik ediyoruz.

Çalışanlarımıza önem veriyoruz

Kurumda hangi pozisyonda olursanız olun, liderlerimiz kariyerinizde ilerlemenize yardımcı olmaktan çekinmeyecektir. Sizinle işbirliği yapmaya ve size kılavuzluk etmeye gönüllü deneyimli çalışma arkadaşlarına her daim erişiminiz olacaktır. Yıl sonu programlarımızda kapsamlı eğitim içeriklerimiz sizi bekliyor.

Görevinizin ne olduğu ve Grant Thornton'da başarı deyince ne anladığımız konusunda aklınızda herhangi bir şüphe kalmamasını sağlayacağız. Kararlarınızı ince eleyip sık dokuyarak alacağınıza ve çalışma arkadaşlarınızı motive edeceğinize eminiz. Bu çabaların karşılığında da size ihtiyaç duyduğunuz destek, eğitim ve esnekliği sunacağız.

Paylaşılan bir vizyon

Dünyanın neresinde olursanız olun, Grant Thornton'un faaliyet gösterdiği 130 ülkenin tümünde aynı deneyimi sağlamak gerektiğine inanıyoruz.

Dinamik ve geleceğe dönük bir kurum olarak net ve sağlam bir zemine dayanan bir gelecek vizyonuna sahibiz ve bu vizyonu gerçekleştirmede bize yardımcı olacak doğru çalışanları bulmaya önem veriyoruz.

Çeşitlilik bizim için önemli

Çeşitlilik, değişen dünyanın taleplerini karşılayabilmemize yardımcı olur. Ekiplerimiz her gün karşılaşacakları sorunların üstesinden gelmek için gereken araçlara sahip olup, müşterilerimiz için yaptıkları çalışmalara farklı perspektifler katmaktadır. Herkese karşı adil davranıyor ve köken, ırk, din ya da inançlar, cinsiyet, cinsel yönelim, hamilelik, annelik, medeni hal, yaş ya da engellilik ekseninde ayrımcılık yapmıyoruz.

Ödül kazananlar

Grant Thornton'un çalışmak için ideal bir yer olduğunu biliyoruz. Sektörden çok sayıda uzman da bu konuda bizimle aynı fikirde. Dünya genelinde çalışanlarımızın kariyerlerinde başarıya ulaşmalarına yardımcı olma çabalarımızdan ötürü çok sayıda prestijli ödül kazanmış bulunuyoruz.