Yeni Bir Kariyer Yolu

Tecrübeli Adaylar

Grant Thornton'un Sundukları Nelerdir?

Grant Thornton size fikirlerinizi ve düşünce tarzınızı geliştirme fırsatı verirken bir yandan da ilk günden itibaren çabalarınızı takdir eden bir ortamda çalışma imkânı sunuyor. Deneyimli birer profesyonel olarak Grant Thornton'a getirdiğiniz bilgi ve becerilere değer veriyor ve size, kurumumuz bünyesinde kariyerinizde mesafe kat etmenizde destek vermek için sabırsızlanıyoruz.

Grant Thornton'a katıldığınızda sizden istediğimiz şey perspektifinizi de beraberinizde getirmeniz ve her gün daha da ileriye gidebilmek için çabalamanızdır. Değerlerden güç alan bir yapı ve Grant Thornton'daki 56.000 meslektaştan oluşan global bir ağın da desteğiyle müşterilerimiz, çalışma arkadaşlarımız ve bir parçası olduğumuz toplumlar için her geçen gün harika sonuçlar elde edeceksiniz.

Deneyimli bir çalışan olarak lider görevi üstlenecek ve diğer çalışanlarımızın gelişim ve ilerlemesine katkıda bulunmak üzere koçluk ve mentörlük yapma fırsatını elde edeceksiniz.

Birkaç yıl deneyim kazandıktan sonra şimdi muhtemelen "sırada ne var?" diye düşünüyorsunuz

Aradığınız yeni sınavı ve heyecanı size Grant Thornton'da sunabiliriz. Deneyimli çalışanlar şirketimize katılarak, belli bir noktaya getirdikleri kariyerlerini bir sonraki aşamaya taşımaktadırlar. Yeni bir kurum kültürü ve farklı sektörlerden yepyeni müşterilerle elde edecekleri deneyimler için bize gelir ve müşterilerimizin süreçlerine katkı sağlarken firmamızın da gelecekteki yönelimini şekillendirirler.

Halihazırda kazanmış olduğunuz deneyimlere değer veriyoruz. Burada da kariyerinizi daha da ileriye taşımak için en uygun yönelimleri size sunacağız. Grant Thornton'da deneyimli çalışanlara, yeni bağlantılar kurma ve müşteri ilişkilerini yönetme, ekip üyelerine liderlik ve koçluk yapma ve sektöre ilişkin içgörülerini kullanarak düşünce liderliği yazıları kaleme alarak müşterilerle çeşitli etkinlikler düzenleme gibi daha büyük sorumluluklar verilmektedir.

Neden Grant Thornton?

Grant Thornton dünyanın önde gelen bağımsız denetim, vergi ve danışmanlık firmalarından biridir. Müşterilerimiz proaktif, deneyimli ve faaliyet gösterdikleri her bir alanda fark yaratabilmeyi bilen bir işletme olduğumuz için bizi seçerler.

Ayrıca firmamızın çalışmalarına yön veren şey, tüm çalışanlarımıza dinamik çalışma ortamı ve ‘çalışanları desteklemeyi esas alan’ iş yapış felsefesiyle oluşturulmuş olan Grant Thornton farkıdır. Bu farkı yaratan unsurlar şunlardır:

Kültürümüz: Çalışanlarımızın kurumumuza getirdiği deneyim ve perspektiflerin geniş kapsamı, özellikle de tutku ve yaratıcılıkları bizi memnun ediyor. Birbirimizden çok şeyler öğreniyor ve akabinde müşterilerimize gerçek anlamda sıra dışı çözümler sunmak için yoğun bir iş birliği içinde çalışıyoruz.

Kendiniz olmanız: 'İş' ile 'kişisel' yaşamınızda farklı insanlar olmanız gerekmediğini düşünüyoruz. Çalışanlarımızın birey olmasını destekliyor ve çeşitlilikler içeren kapsamlı ekiplerin işyerine zenginlik kattığını ve müşterilerimiz için daha fazla değer yaratmamızı sağladığını düşünüyoruz.

Sizi geliştirmek: Ekip üyelerimiz özel eğitim ve liderlik fırsatlarından yararlanabilmektedir. Kapsamlı bir eğitim ve mesleki yetkinlik destekleme programı sunuyoruz. Çalışanlarımız ayrıca GTIL tarafından sunulan uluslararası eğitim programlarından da faydalanmakta ve çok geniş bir konu yelpazesinde düzenlenen kurum içi seminerlere katılabilmektedir.

Sınırları zorlamak: Çalışanlarımızın yeni şeyler öğrenebilmesi ve gelişimi açısından, kendilerini rahat hissettikleri alandan çıkarak yeni sınavlar ve sorunları aşmayı öğrenmeleri gerektiğini düşünüyoruz. Yerel ve global ölçekte hareketlilik olanakları, farklı görevler ve projelerde ve farklı müşterilerle çalışma imkânı sunarak heyecanınızı yitirmeden kariyerinizde ilerlemenizi sağlıyoruz.

İçinde yaşadığımız toplumları geliştirmek: Bizler diğer insanlardan soyutlanmış izole bir yapıda çalışmıyoruz. Çoğu zaman desteğimize ihtiyaç duyan toplumun bir parçasıyız. Grant Thornton'da çalışanlarımız içinde bulunduğumuz topluma anlamlı katkılar yapmakta ve değerli deneyimlerde rol almaktadır.