article banner
Rapor ve Araştırmalar

Global Fortune 500 ve S&P Europe 350

Global Fortune 500, dünya genelinde en büyük ve geliri en fazla olan ilk 500 şirketin içinde yer aldığı listedir. Bu liste her yıl Fortune Dergisi tarafından güncellenerek düzenlenmektedir.

Bu listede yer alan 500 firmanın %38’inin bağımsız denetimi Grant Thornton tarafından gerçekleşmektedir. Yine bu listenin %67’si ise Grant Thornton’un denetim hizmeti dışında diğer hizmetlerinden yararlanmaktadırlar.

S&P Europe 350’nin %26’sı Grant Thornton’un bağımsız denetim müşterisidir. %69’u ise, Grant Thornton’un denetim hizmeti dışında diğer hizmetlerinden yararlanmaktadırlar.

Grant Thornton olarak global pazarda da müşterilerimize en iyi hizmeti ve olanakları sunuyoruz.

Dünyada Grant Thornton 

Grant Thornton, dünyanın lider bağımsız denetim, vergi, muhasebe ve danışmanlık organizasyonlarından biridir. Toplamda 140 ülkede ofisleri ve bu ofislerde 56.000’in üzerinde çalışanı bulunan global lider bir firmadır.

Türkiye’de Grant Thornton

Grant Thornton Türkiye 1986’dan bu yana faaliyet göstermektedir. İstanbul, Ankara ve Bursa’da 5 ofisimiz ve 200 profesyonelimiz bulunmaktadır. Grant Thornton Türkiye, tıpkı global pazarda olduğu gibi bağımsız denetim, vergi, muhasebe ve danışmanlık hizmetlerinde en kaliteli hizmeti sunmaktadır.