article banner
Seminer ve Eğitimler

Seminer Daveti: Malta - AB'de Büyüyen Sermaye Piyasası Yetki Alanı

Seminer Daveti: Malta - AB'de Büyüyen Sermaye Piyasası Yetki Alanı

Malta - AB'de Büyüyen Sermaye Piyasası Yetki Alanı başlıklı seminer FinanceMalta, Malta Enterprise ve Maltalı birkaç özel şirketin katkılarıyla Malta Borsası tarafından düzenlenmektedir.

Bu seminer sadece Malta'nın finansal hizmetler sektörünü ve sermaye piyasalarını merak edenler için değil, Malta yasa ve mevzuatının yapısını ve ilgili denetim-vergi rejimleri hakkında da bilgi sahibi olmak isteyenler için eşsiz bir fırsat sunmaktadır.

Etkinlik 25 Nisan Pazartesi günü Hilton Bosphorus İstanbul'da 09:00 - 13:30 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.

Seminerin hedef kitlesi arasında finansal hizmetler sektöründe ve sermaye piyasalarında yer alan ve sermayelerini arttırmak için yeni fırsatlar kollayan şirketler, finans danışmanları, borsacılar ve mali aracılar yer almaktadır.

Seminer kapsamında Grant Thornton Malta Tavsiye Hizmetleri Ortağı George Vella Malta'nın denetim ve vergi yapısı hakkında bir sunum yapacaktır. Ayrıca, MSE Sharia Özkaynak Endeksi hakkında da bilgiler sağlanacaktır. Bu yılın başlarında yayınlanan Endeks, Sharia uyum fonu yöneticilerinin yanı sıra Avrupa sermaye piyasalarına Malta Borsası aracılığı ile ulaşmak ve düzenli AB hukukunun avantajlarını yaşamak isteyen Türk yatırımcılar için hayati öneme sahip bir araçtır. Malta'nın bir numaralı avantajı, MSE'de listelenen hisselerin transferinden oluşan kazanca veya çıkara herhangi bir sermaye kazancının uygulanmamasıdır.

Malta Borsası, SME'lere sermaye piyasaları ve yedekleme planlaması sorunlarını dile getiren sistemlere erişim olanağı sağlayan Prospects'in de altını çizecektir.

Seminer gündeminin tamamı için lütfen buraya tıklayınız. [ 210 kb ] Etkinlik bir karşılama kahvaltısıyla başlayacak ve öğle yemeği ile son bulacaktır. Grant Thornton Malta temsilcilerimizle seminerden sonra 14:00 - 18:00 saatleri arasında yüz yüze görüşebilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Katılmak isteyenler (00356) 9944 6028 telefon numarasını arayabilir veya events@mt.gt.com adresine e-posta göndererek yer ayırtabilirler. 

Son başvuru tarihi 21 Nisan 2016 Perşembe günüdür.