article banner
Makaleler

Grant Thornton Türkiye’de üç yeni partner

2017 başından bu yana, ilave hizmet grupları ve yeni partner katılımlarıyla büyüyen Grant Thornton Türkiye’de 3 yeni partner ataması daha gerçekleşti.

Grant Thornton Türkiye’de 10 yılı aşkın süredir gerçekleştirdikleri çalışmalarla, çeşitli kademelerde sayısız görev almış olan Deniz Varlık, Mustafa Yalçın ve Neşe Kılıç, Temmuz 2018 itibariyle direktörlükten partnerlik görevine terfi etmişlerdir. Deniz Varlık ve Mustafa Yalçın Vergi Hizmetleri Partnerleri, Neşe Kılıç ise Muhasebe/Outsource Hizmetleri Partneri olarak görev yapmaya devam edeceklerdir.

Aşağıda kendileri hakkında bilgilendirme bulabilirsiniz.

Deniz Varlık (Vergi Hizmetleri)

Deniz Varlık, 2000 yılında Anadolu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü’nden mezun olmuştur. 2004 yılından itibaren Nurus Grubu’nda Muhasebe Şefi olarak çalışmıştır. 2005 yılında Mali Müşavir ünvanını elde eden Varlık, 2006 yılında Ankara SMMMO’da Bağımsız Denetim Komisyonu üyeliğini icra etmiştir. Üretim, hizmet ve ticaret sektörlerinde faaliyet gösteren şirketler nezdinde bağımsız denetim ve vergi denetimi konularında üst düzey deneyim ve bilgi sahibidir. 2014 yılında Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu Bağımsız Denetçi ünvanını elde etmiştir. 2005 yılından bu yana Grant Thornton Türkiye’de görev yapmaktadır. Evlidir ve 2 çocuk babasıdır.

Mustafa Yalçın (Vergi Hizmetleri)

2002 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden yüksek dereceyle mezun olmuştur. 2002-2007 yılları arasında imalat sanayine yönelik özel sektör firmalarında uzman ve yönetici yardımcısı olarak görev almıştır. 2007 yılından bu yana Grant Thornton Ankara ofisinde çalışma yaşamına devam etmektedir. 2006 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ünvanını almıştır. 2009 yılında Türkiye Sermaye Piyasası Aracı Kuruluşları Birliği’nden, 2013 yılında ise Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu’ndan bağımsız denetim yetki belgesi almıştır. İmalat, inşaat, turizm, ulaştırma ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren işletmelere ilişkin olarak vergi uygulamaları, ar-ge ve yatırım teşvikleri ile vergi iadesi konularında deneyim sahibidir.

Neşe Kılıç (Muhasebe Hizmetleri)

Neşe Kılıç, lisans eğitimini 1989 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisat Bölümü’nde, üst lisans eğitimini de 1992’de yine aynı üniversitesinin İşletme Bölümü’nde tamamlamıştır. 1991 yılında Net Holding’de İsrail Operasyonları Departmanı’nda Organizasyon Şefi olarak işhayatına başlamıştır. 1999 - 2004 yılları arasında Global Dış Ticaret A.Ş.’de Muhasebe ve Finans Müdürü olarak çalışan Kılıç, 2005 yılından 2012 yılına kadar Basic Chemical Solutions Corporation’da Mali İşler Müdürü olarak görev almıştır. 2013 yılından bu yana Grant Thornton bünyesinde çalışmaktadır