article banner
Ahmet Cangöz Grant Thornton’da

Ahmet Cangöz Grant Thornton’da

Çalışmaları ile Türk İş Dünyası’na çeşitli görevlerde 35 yılı aşkın bir süredir hizmet vermekte olan değerli meslektaşımız Ahmet Cangöz, 01 Eylül 2020 itibari ile Grant Thornton Türkiye ailesine katılmıştır.

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümü mezunu olan Ahmet Cangöz, Southern New Hampshire Üniversitesi’nde MBA, Cornell Üniversitesi’nde sertifika programlarını tamamladı. Ardından yaklaşık 8 yıl STFA Grubu’nda, 3,5 yıl Mazars’ta ve 12 yıl Deloitte’ta sürdürdüğü görevlerinin ardından 01 Eylül itibari ile Vergi Hizmetleri Partner’ı olarak aramıza katıldı.

Vergi ihtilafları, transfer fiyatlandırması ve uluslararası vergi anlaşmaları alanında uzmanlık sahibidir. ITR_World Tax tarafından önerilen danışmanlar arasında yer almıştır. Otel gayrimenkul yatırımları ve turizm otelcilik alanında varlık yönetimi üzerine konsantrasyonları mevcuttur. Yeminli Mali Müşavir ve Bağımsız Denetçi ünvanlarına sahip olup, üniversitelerde dönem dönem dersler vermekte ve çeşitli dernek ve vakıflarda aktif üyelik sürdürmektedir.