Grant Thornton'a katılmak isterseniz organizasyonumuz, işimizi nasıl yaptığımız, kültürümüz ve küresel fırsatlarımız hakkında birkaç sorunuz olabilir.Burada, en sık sorulan sorulardan bazılarını yanıtlıyoruz.

Grant Thornton International nasıl bir yapı?

Grant Thornton 140'dan fazla ülkede faaliyet gösteren bağımsız üye firmalardan oluşan global bir kuruluş. Her üye firma, faaliyetler üzerinde operasyonel kontrolü elinde bulunduran ortakların mülkiyetinde.

Grant Thornton firmaları, şemsiye nitelikteki uluslararası bir yapı olan Grant Thornton International Limited'in (GTIL) üyesi konumundadır. Bu kuruluşun başında da global CEO'muz Peter Bodin'in liderliğini yaptığı global bir liderlik ekibi yer almaktadır. GTIL ekipleri dünya genelinde tüm faaliyetlerimizde tutarlılık ve mükemmeliyeti desteklemek bağlamında üye firmalarla stratejik iş birliği içinde çalışmakta ve faaliyet gösterdiğimiz her bir konuda aynı yüksek standart düzeyini muhafaza etmeye yardımcı olmaktadır.

Grant Thornton Türkiye nasıl bir yapı?

Grant Thornton Türkiye, bir yandan Grant Thornton International Limited'in (GTIL) üyesi iken bir yandan da tümüyle Türk ortaklara ait olan bağımsız bir kuruluştur.

Grant Thornton Türkiye'nin ofisleri nerededir?

Genel merkezimiz İstanbul'dadır. Ankara ve Bursa'da da ofislerimiz bulunmaktadır.

Çalışanlarınız arasına katıldıktan sonra başka bir ülkede de çalışabilir miyim?

Büyümekte olan bir kurum olarak GTIL çalışanlarımız için uluslararası deneyimler sunmaya kendini adamış olup kapsamlı bir global yetenek hareketlilik programı uygulamaktadır. Uluslararası bir deneyim aramanız durumunda size destek olacağız.

Kariyerimi şekillendirmede benim ne gibi bir söz hakkım olacak?

Çalışanlarımızın hedeflerini belirlemesi ve kariyerlerinin sorumluluğunu almasına yardımcı olmak üzere çeşitli fırsatlar sunan yüksek performans ve büyüme odaklı bir kültüre sahibiz. Çalışanlarımızın gelişim ve ilerlemesi için çok çeşitli öğrenme ve gelişim araçları sunuyoruz. Grant Thornton'daki kariyeriniz, size sürekli olarak destek verip sizi cesaretlendirdiğimiz bir yolculuk olacaktır.

 

Hakkımızda Neden Grant Thornton ? Göz at
İletişim Bizimle İletişim Kurun Git