article banner
Seminer ve Eğitimler

Türk Şirketleri için Çin'deki Fırsatlar seminerimiz

2015-11-18: 'Türk Şirketleri için Çin'deki Fırsatlar' seminerimiz, 18 Kasım’da İTO ve DEİK işbirliğinde İTO’da gerçekleşti

İstanbul Ticaret Odası ve Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu işbirliğinde, 18 Kasım 2015 tarihinde, İstanbul Ticaret Odası 4.Kat Meclis Salonu’nda 09:00-12:30 saatleri arasında gerçekleşen 'Türk Şirketleri için Çin'deki Fırsatlar' konulu seminerimiz yoğun katılımla tamamlandı.

Grant Thornton Çin ofisi, Türkiye Çin Masası Lideri Panos Vodinas'ın da konuşmacılar arasında olduğu seminerde iki ülke arasındaki karşılıklı işbirliği fırsatları ele alındı.

Açılış konuşmalarının İTO Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Erkesim ve DEİK Türk Çin İş Konseyi Başkanı Murat Kolbaşı tarafından yapıldığı seminer, Çin Halk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Gu Jingqi’nin ‘Neden Çin?’ Başlıklı sunumu ile devam etti. Grant Thornton Çin, Türkiye Çin Masası Lideri Panos Vodinas’ın ‘Türk Girişimcilerin Sorması Gereken Sorular’ başlıklı sunumunun ardından başarı hikayelerinin birinci ağızdan anlatıldığı bir panel bölümü gerçekleşti. Moderatörlüğünü Arzum Ev Aletleri Yönetim Kurulu Başkanı ve DEİK Türk Çin İş Konseyi Başkanı Murat Kolbaşı’nın yaptığı panelin katılımcıları Kırpart A.Ş. Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi ile DEİK Türk Çin İş Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi Şahin Saylık ve Aksa Jeneratör Sanayii A.Ş. CEO’su Alper Peker oldu. Detaylı programı aşağıda görebilirsiniz.