article banner
Seminer ve Eğitimler

Başarılı startup’lar ödüllerini buldu

Başarılı Startup'lar Ödüllerini Buldu

Corporate Startup Day Wyndham Levent’te düzenlendi

Türkiye’nin startup dünyasına yön veren en başarılı startup’ları ikinci kez büyük bir organizasyonda bir araya geldi. Sponsoru olduğumuz ve TOBB GGK, Endeavor, Özyeğin Üniversitesi ve Bizz Consulting işbirliğiyle düzenlenen Corporate & Startup Day’de, en başarılı startuplar ödüllendirildi.TC Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kaçar, Endeavor Türkiye Başkanı Emre Kurttepeli, Core Strateji Kurucusu İhsan Elgin, Fikiron Kurucusu Mustafa Sandal, Esas Venture CEO’su Fethi Kamışlı, SBK Holding Başkanı Sezgin Baran Korkmaz ve Özyeğin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Esra Gençtürk’ün konuşmalarıyla gerçekleşen etkinlikte startup dostu şirketler de ödüllerini aldı.

Etkinlikte konuşma yapan İcra Kurulu Başkanımız Emin Taylan, ‘Startup şirketlerin ekonomi için önemine değinerek, Grant Thornton Türkiye olarak, gerek startup’ların, gerekse bu startup’lara yatırım yapan girişim sermayesi şirketlerinin ihtiyaç duyabilecekleri tüm aşamalarda yanlarında olmaktan gurur duyduğunu’ belirtti.   

Üç özel ödül:

Startup 100 listesi:  Startup ekosistemine yön veren 70 önemli iş insanı arasında düzenlenen anket ile belirlendi.

Startup dostu şirketler: Startup 100 listesinde yer alanlar ile önde gelen startupların katılımıyla saptandı.

Kurumsal Girişimcilik Ödülleri: En Etkili Kurum - Yeni Girişim İşbirliği ve En Başarılı Kurum içi Girişim Projesi olmak üzere iki kategoride verilen ödüller, Kurum içi Girişimcilik Platformu katkılarıyla gerçekleşti.