Gülcan Keskin Fox Partner, Kurumsal Finansman Danışmanlığı İstanbul 0212 373 00 00

Hakkında

TED Ankara Koleji’nde orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra Hacettepe Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olmuştur. Uluslararası Stratejist, Kurumsal Finansman Uzmanı ve CPA ve Risk Danışmanı olarak muhtelif global firmalarla 28 yıllık çalışma geçmişi vardır. SMMM olmadan önce bazı bankaların üst düzey operasyon yönetiminde yer almıştır.

Fon yaratma, iyileştirme, reorganizasyon, operasyonel yönetim ve yeniden yapılandırma, hizmet verdiği konular dahilindedir. Bunların yanı sıra büyük ölçekli firmalara kurumsal risk yönetimi, proje finansmanı, strateji danışmanlığı, firma birleşme ve devralmaları konularında danışmanlık vermektedir.

Çalıştığı her projede insan refahını yükseltmek ve kuruluşların çevre duyarlılıklarını arttırmak başlıca hedefi olmaktadır.

Theiia, TİDE ve TURMOB üyesidir.

Uzmanlık alanları kurumsal finansman, fon yaratma, proje yönetimi, firma birleşmeleri ve devralmaları ve risk yönetimi uygulamaları ile enerji ve doğal kaynaklar, gayrimenkul ve inşaat, sağlık hizmetleri, teknoloji, turizm, üretim, savunma sanayi, madencilik ve kamu sektörlerini kapsamaktadır.